Cüzdan & Kartlık

Çanta, bir kadın için olmazsa olmaz bir aksesuardır. Çantasız bir kadın düşünülemez. Her kombinin kendine özel bir çantası ve çanta tasarımı bulunmaktadır. Örneğin bazı kombinlere fonksiyonel sırt çantaları uygunken bazı kombinlere de portföy çantalar uygun olmaktadır. Yansıtacağınız tarza bağlı olarak en uygun çanta modelleri web sitemizde mevcuttur.

Günümüzde en popüler çanta modelleri arasında bulunan kadın bel çantaları son zamanlarda kadınlar tarafından en çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Bel çantaları minimal olduğu gibi midi gibi boy seçenekleri ile karşımıza çıkarak günlük ihtiyacımızı karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Farklı modellerde ve desenlerde üretilebilen bel çantaları kadınların son zamanlardaki en önemli kurtarıcıları arasında yer almaktadır.

Ayrıca en çok beğenilen çanta modelleri arasında sırt çantası modelleri de yer almaktadır. Özellikle okula giden ve kitap, laptop gibi ağır eşyalar taşımak zorunda kalan öğrenciler için sırt çantaları oldukça idealdir. Sırt çantası modelleri arıyorsanız en güzelleri Deri Kabusu’nda sizleri bekliyor.

Ayrıca özel davetlerde sıklıkla kullanılan portföy çantalar da abiye kıyafetlerin olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer almaktadır. Abiye giyimde kusursuz şıklığın en önemli parçalarından biri portföy çantalardır. Ucuz portföy çanta modelleri için de  tek yapmanız gereken web sitemizi incelemektir.

El çantaları ile günlük kullanımda en çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Örneğin yanınıza sadece telefon ve cüzdan alarak dışarı çıkan bir kişi iseniz el çantaları ve bel çantaları sizin için oldukça ideal bir seçimdir.

Kadın Çanta Fiyatları

Yukarıdaki etkenlere bağlı olarak kadın çanta fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Örneğin sırt çantası fiyatları ile bel çantası fiyatları birbirinden farklıdır. Bunun dışında tasarımına ve markasına bağlı olarak da kadın çanta fiyatları değişkenlik göstermektedir. Çanta koleksiyonunuz için satın alacağınız çantanın kumaşı, büyüklüğü, fonksiyonları çanta fiyatını belirleyen etkenler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra kombininiz için mükemmel bir kreasyon yaratmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Deri Kabusu çanta modellerini inceleyip bütçenize en uygun olan çantayı satın almaktır.

Çanta Alırken nelere dikkat edilmelidir?

Çanta alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta çantanın ihtiyacınızı karşılayıp karşılamayacağıdır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi bir çanta alırken kullanmak istediğiniz fonksiyonlar çantanın sizin için amacını belirler. Sırt çantası alıyorsanız çok eşya taşıyacaksınız demektir ve çantanın bir çok fonksiyonel gözü olmalıdır. Bel çantası ve el çantası ise genellikle cüzdan, telefon ve gözlük kabı için idealdir. Bunun dışında çantanın kalitesi de çanta alırken dikkat edilmesi gereken fonksiyonlar arasında yer almaktadır. Örneğin çantanın açma kapama tokası, zinciri ya da fermuarı dayanıklı ve uzun ömürlü olmalıdır. Aksi takdirde çanta en ufak bir şeyde bozulur ve sizi yarı yolda bırakabilir.

Ucuz çanta modelleri için tek yapmanız gereken web sitemizi incelemek ve ihtiyacınıza en uygun çanta modelini seçmektir.

₺100,00 KDV Dahil
₺180,00 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺180,00 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺180,00 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺180,00 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺180,00 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺180,00 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺180,00 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺180,00 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺180,00 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺180,00 KDV Dahil