ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Abiye Çanta

Çantalar günlük hayatta kadınlar tarafından pek çok amaç için kullanılabilmektedir. Bu yüzden çanta modelleri ve çeşitleri oldukça fazladır. Bunların belki de en şık ve en dikkat çekici olanı abiye kadın çantaları olarak adlandırılan çanta modelleridir. Bu  çanta modelleri özel günlerde şık giysiler üzerinde oldukça çok tercih edilmektedir. Abiye çantaları farklı model ve tarzları oldukları için her tarza uygun ve her tarzda abiye çantalar bulmak mümkün.

Sevilen markaların abiye çantaları ve daha pek çok ürünü Deri Kabusu web sitesi ve mağazasında bulmak mümkün.

Kadın Abiye Çanta Modelleri

Kadın abiye çantaları kullanımlarının fazla olması ve şık olması istendiğinden çeşit ve tasarım olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Kadın abiye çantalarını aşağıdaki gibi açıklama imkanı var:

  • Abiye çantalar genellikle el çantaları olarak tasarlanan bazı modellerinde sap da olan çantalar renk ve kumaş yapıların olarak abiye elbiselere ve gece elbiselerine uyum sağlamaktadır.
  • Sadece el çantası olarak üretilmeyen abiye kadın çantalar saplı olanları omuz ve kol çantası olarak kullanılabilen modelleri de mevcuttur.
  • Abiye portföy diye adlandırılan çantalar aynı zamanda klasik kadın abiye çantalar olarak da bilinmektedir. Sap bulundurmayan bu çantalar genellikle ele tam otururlar. Çok büyük boyutlara sahip değildirler. Orta veya küçük boyutları daha çok tercih edilmektedir.

Küçük modellerde önemli eşyalar sığarken orta boydaki klasik abiye çantaları daha fazla eşya taşınmasına olanak sağlar.

  • Zarf abiye çanta modelleri klasik abiye çanta modellerinden farklı olarak daha küçük ve daha ince olmaları ile göze çarparlar. Daha zarif bir görüntü elde edildiği için oldukça fazla tercih edilmektedir. Oldukça küçük olan bu çantalarda oldukça küçük eşyalar taşınabilir. Ön tarafta çapraz bir kapağa sahip oldukları için zarf olarak adlandırılan bu çantalar zarf şeklindeki kapakları sayesinde oldukça kolay açılıp kapanmaktadır.

Fermuarsız olmalarına rağmen kolay kapanabilmekte ayrıca fermuarsız olması hızla açılması gereken durumlarda oldukça iş görmektedir.

  • Kutu abiye çantalar, kutu şeklinde dikdörtgen yapı olmalarından dolayı aldıkları isimdir. Çoğunlukla dikdörtgen olsa da bazı modelleri kare de olabilmektedir. Orta büyüklükte boyutlara sahip olan bu çantalar oldukça şık durmaktadırlar. Fermuarsız bir yapıya sahiptirler. Genellikle mekanizmalı bir yapıya sahiptirler. Kutu abiye kadın çantaları hem omuz hem de el olarak kullanılmasına olanak sağlayan modellere sahiptir.

Şık ve zarif duruşlarından dolayı oldukça fazla ilgi çekmektedirler.

  • Kese abiye çantalar, kutu abiye çantalar ile tasarımsal benzerlikler göstermektedir. Dış yüzeyleri genellikle düzensiz bir yapıya sahiptir ve diğer modellerden daha salaş durmaları ile ön plana çıkmaktadır. Daha fazla eşyanın sığdığı geniş bir hacme sahip olan çanta bazıları tarafından günlük kulanım için de tercih edilmektedir.
  • Renk olarak da oldukça fazla seçeneği olan abiye çantalar siyah, bej, gümüş, beyaz ve gri renklerinde olanları daha fazla tercih edilmektedir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR