₺60,00 KDV Dahil
₺89,99 KDV Dahil

Abiye çanta

Abiye çanta genellikle düğün, davet ve özel organizasyonlarda kullanılan bir çanta çeşididir. Genellikle portföy çanta gibi küçük ölçekli çantalardır ve zarif ve şık elbiselerinizin en önemli tamamlayıcısı niteliğindedir.

Abiye çanta modelleri oldukça şık tasarımları ile gece elbisenize uyum sağlayacaak farklı modellerde üretilmektedir. Genellikle zincir detayı ile birlikte satılan abiye çanta modelleri simli ve kadife modelleri ile dikkat çekmektedir.

El çantası olarak kullanabileceğiniz abiye çantalar kulplu modelleri ilde de minimalist ve şık bir tasarıma sahip oluyor.

Abiye çantada en çok tercih edilen renkler siyah abiye çanta olsa da farklı renklerdeki elbiseler için de abiye çanta modelleri üretilmektedir. Örneğin kırmızı, sarı, yeşil ve beyaz olmak üzere her renkte abiye çanta bulabilirsiniz. Abiye çantalar yuvarlak, kare ya da dikdörtgen tasarımlarda üretilebiliyor. Tarzınıza ve bütçenize en uygun abiye çanta modelleri için sizi Deri Kabusu.com’a bekliyoruz.

Abiye Çanta Fiyatları

Abiye çanta fiyatları çantanın modeline ve kalitesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Deri Kabusu.com’da her bütçeye uygun abiye çanta modelleri bulunmaktadır. Zincirli, kulplu, simli, simsiz deri ve kadife modelleri ile göz dolduran abiye çanta modellerimizi inceleyerek hemen satın alabilirsiniz.