Deri Kabusu 
 
Tevazu iyidir. Ama bazen kendini anlatmak gerek,paylaşmak,paylaşarak çoğalmak.
Aylar süren bir ön hazırlığın sonunda 2019 yılında doğdu Deri Kâbusu. Tekstil, deri ürünleri, kozmetik ve takı sektörünü sizler için bir araya getirdik.
“Kusursuz Hizmet”kavramını önce biz tanıdık ve deneyimlerimiz ile sizlere sunduk.
Bizim için önemli olan,tüm hizmetlerimizde müşterilerimize en yüksek değer ve kaliteyi sunarak,eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak ve bunu sürekli kılmaktır.
Deri Kâbusu daha nice yeniliklere birlikte imza atmayı hedeflemekte ve tek kişilik dev kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.
 Hanımlar Beyler ! Doğru bir alış veriş yapmak tepeden tırnağa kombin oluşturmak için Deri Kâbusu farkındalığını keşfedin.
Konuşmanız,yürümeniz gülümsemeniz bir yana bu bütünün kalan kısmını Deri Kâbusu ile kolayca tamamlayabilirsiniz.
 

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

Deri Kabusu çalışanları olarak, şirket ve çalışma arkadaşlarımıza karşı etik  davranırız.
Deri Kabusu, İş başvurusunda bulunan adaylara cinsiyet, yaş, etnik köken, dil, din, medeni hal, engellilik, politik görüş ya da aidiyet, cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği nedenleri ile ayrımcılık yapmamayı ilke edinmiştir.
Çalışanlarımızın tamamına iş ilişkisi süreci, ücretlendirme, eğitime katılım, terfi, emeklilik ve tüm istihdam koşullarında fırsat eşitliği sunulmaktadır.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri Memnuniyeti ve sürekli iyileştirmeyi tüm çalışanlarımızla benimsemek,
Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek ülkemize fayda sağlamak, alanınıda en iyisi olmak için kendimizi yenilemek,
Sunmış olduğumuz hizmetleri en iyi koşullarda sunmak, ürünleri en iyi şartlarda muhafaza etmek, doğru yere ve zamanında müşterilerimize ulaştırmak,
Nitelikli iş gücü için çalışanlarımızın eğitimini sürekli kılmak, 
Satış Sonrası Servis Hizmetlerimizi ; Müşterilerimize en hızlı, en kaliteli ve çözümsel şekilde sunmak,
Müşterilerimizin  istek ve beklentilerini, Kalite Hedeflerimize yön verecek şekilde değerlendirmek,
Kalite Yönetim Sisteminde yer alan süreçlerin performanslarını ölçüp, takım ruhu çerçevesinde sürekli iyileştirme yönünde kullanmak, 
Çalışanların İş Sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak ve uygulamak,
Doğal kaynakların korunması, atıkların azaltılması, çevreye olan etkilerin minimum düzeyde tutulması ve enerji tasarrufunun gerçekleştirilmesi için tüm tedbirleri almak ve uygulamak,

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR