₺550,00 KDV Dahil
₺715,00 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
₺780,00 KDV Dahil
₺610,00 KDV Dahil
₺850,00 KDV Dahil
₺670,00 KDV Dahil
₺895,00 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
₺780,00 KDV Dahil
₺400,00 KDV Dahil
₺700,00 KDV Dahil
₺380,00 KDV Dahil
₺479,99 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil

Kadın Terlik

Kadınlar günlük hayalarında terlikleri oldukça sık kullanmaktadırlar. Terliklerin ünlük hayatta özellikle de yaz aylarında çok kullanılmasının sebebi terliklerin hava alarak hem ayakların kokmasını hem de ayakların rahatsız olmasını engellemesidir. Bu nedenlerin yanında ayrıca oldukça rahat ve ortopedik olan modelleri de bulunduğu için kadınlar için daha da vazgeçilmez bir ürün oluyorlar.

Kadın terlikleri rahatlık ve konforun yanında bir de oldukça fazla çeşide sahip olan terlikler her zevke ve her tarza uygun olarak bulunabilmektedirler. Farklı çeşit ve farklı tarzlarını bulmak için Deri Kabusu site veya mağazalarını ziyaret etmek yeterli.

Kadın Terlik Modelleri Nelerdir?

Kadın terlik modelleri oldukça geniş bir yelpazede seçim şansı sunmaktadır. Bu modeller pek çok zevke ve tarza uyulması amacıyla kendi içlerinde farklı renk ve tasarımlara da sahip olabilmektedirler. Bu modelleri temel olarak şu şekilde sıralamak ve açıklamak mümkün:

  • Topuklu kadın terlikleri, kadınların günlük hayata tercih ettikleri modellerden biridir. Bu modeller yazın özel bir güne giderken veya şık olunmak istendiğinde tercih edilmektedir. Topuklu kadın terlik modelleri kendi içinde de farklı tasarımlara ayrılmaktadır. Bu tasarımların bazıları da günlük kullanıma oldukça uygun olmakta ve oldukça rahat olabilmektedir.

Topuk tarlarına göre de farklı tasarımları olabilmektedir. Ayrıca bağlama şekilleri de tasarımlar arasında fark oluşturan noktalardandır. Örneğin bağlamak için tokalar kullanıldığı gibi bantlar da kullanılmaktadır.

  • Günlük kullanılan düz taban terlik modelleri, yaz ve bahar aylarında günlük koşuşturma içinde giyilen terlik modelleridir. Bu terlik modellerinde rahatlık ve konfor ön plandadır. Genellikle de bu terlikler ortopedik olmakta böylece kullanımı sağlıklı hale de getirmekte.

Günlük kullanılan modellerde tamamen bir düz taban olduğu kadar bazı modellerde hafif topuk olarak adlandırılan modelleri de vardır. Bu modeller anatomik olarak ayağa daha uyumlu ve daha iyi bir kullanım sunduğundan genellikle günlük kullanım için bu modeller tercih edilmektedir.

  • Terlikler yukarıdaki iki başlık dışında birde şık olunması gereken günler için olan abiye tarzı modelleri de vardır. Bu modeller tokalı, bantlı, topuklu topuksuz gibi farklı yapılara sahip olabilmektedir. Daha şık ve detayları olan bu terlikler için şıklık rahatlıktan daha öndedir.

Kadın Terlik Modelleri Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kadın terlik alırken diğer birçok ürün alındığında olduğu gibi bazı dikkat edilmesi gereken nokta var. Bu noktalar şöyledir:

  • Terlik alırken ilk dikkat edilecek nokta bu terliklerin günlük mü yoksa özel bir gün için mi alındığıdır. Günlük kullanım için rahatlıktan ve sağlıktan ödün vermemek için ortopedik olanları tercih edilmeli. Eğer özel bir gün için ise yani kısa bir kullanım süresi varsa daha esnek davranılması mümkün.
  • Diğer bir dikkat edilecek nokta terliğin kişinin hem ayağına hem de tarzına uygun olmasıdır. Bu konuda da dikkat etmek oldukça önemli.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR