ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Erkek Bel ve Çapraz Çanta

Son dönemlerde kullanılan çanta seçimlerinde değişiklikler olmuştur. Bu değişikliklerle artık günümüzde bel çanta modelleri sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Markalar da bu isteğe uygun olarak model ve tasarımlarda çeşitliliği artırarak kullanıcıya hizmet sunmaktadır. Bu markalardan biri de hem fiziksel olarak hem de online olarak hizmet veren Deri Kabusu’dur. Deri Kâbus’u giyim, ayakkabı ve çanta ihtiyacında müşterisine hizmet vermektedir. Çanta konusunda sunduğu seçenek ve tasarım çokluğu ile oldukça ilgi çeken ve kaliteli bir markadır. 

Erkek Bel ve Çapraz Çanta Modelleri

Kullanışlı ve şık olan bel veya çapraz çantalar erkeklerin kullanımına uygun tasarımlar ve modellerle Deri Kabusu’da. Bu artık vazgeçilmez olan aksesuar farklı yapım malzemeleri ve farklı detaylara sahiptirler.

Daha sadelikten yana olan kişilerin bir numaralı tercihi tatbikî de siyah veya beyaz olan tek renk modelleridir. Bu modellerde detay olabilecek zincir, ekstra fermuar, düğme ve benzeri materyaller bulunmaz. Ayrıca kol kısmı da tek renk ve genellikle çantanın kendisiyle aynı maddeden üretilmiş olur. Sade modeller olarak tasarlanan bel çantaları yeni tarza uygun olarak çapraz bir biçimde sırta  veya ön kısma geçirerek kullanmak mümkün. Ayrıca sadece siyah veya beyaz değil başka canlı renkler ve sentez renklerden de oluşan modellerini olaylıkla markanın mağaza ve sitesinde bulmak mümkün.

Sadelikten hoşlanmayan erkek kullanıcılar için de onların severek kullanacağı ürünleri Deri Kabusu’da bulmak mümkün. Sade olmayan modeller ve tasarımların sade olanlarda en büyük farkı sahip oldukları  detaylardır. Bu detaylar zincirler, ekstra fermuarlar, hareketlilik katması için ekstra kullanılan kumaş parçaları, düğmeler ve çeşitli süsü eşyalarını saymak mümkün. Bu detayların biri veya birkaçıyla süslü farklı materyallerle sahip bel çantalarını canlı, mat veya çoklu renk seçenekleri ile geniş bir seçim yelpazesine sahiptirler.

Sadelik veya canlı renkli olan modellerinde son zamanlarda en çok tercih edilen tasarımı zincir kol detaylı olan tasarım ve modellerdir. Bu modeller daha maskülen olan modellerde olmasalar da daha iddialı ve gösterişten hoşlanan erkek kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği modellerde sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.

Erkek kullanıcılar genellikle siyah ve daha sade olan modelleri seçseler de daha cesur gösterecek olan kamuflaj olan modelleri de es geçmemektedirler. Bu kamuflaj modellerinin de farklı renk tonları bulmak ve tercih etmek mümkün. Ve tabiki de sadelikten yana olmayanların en çok tercih ettikleri modellerde neon renkli yani daha canlı renkleri olan modellerdir. 

Erkek Bel ve Çapraz Çantaları Kullanımı

Erkek bel veya kullanım şeklinin farklı olmasıyla çapraz çantaların günümüzde oluşan geniş model seçeneklerinden dolayı kolaylıkla her ortam için uygun olan modellini bulmak mümkün. Erkeklerin daha çok sokak stiline uygun olarak kullandığı daha az resmi ortamlar için uygun olan modellerin yanı sıra farklılıklar isteyen kişilerin tercih edebileceği şık ve resmi ortamlar için olan modelleri de vardır. Bu modeller yukarıda bahsedilen detayları ile ön plana çıkan gösterişli olan modelleridir.

Daha enerjik olan bir kafe veya dolaşmak için gidilen bir yer için oldukça uygun olacak bir çanta modellidir. Ayrıca kullanımı gereği daha çok kişinin ön kısmında olan çanta içindekilere kolaylıkla ulaşılabilirler olmasıyla da kullanmışlığını göstermektedir. Ayrıca ön kısımda kullanıma uygun olmasının bir diğer avantajı da saldırı veya kapkaçlarda alması zor olacağından kişiyi hedef olmaktan çıkarmaktadır.

Erkek bel veya çapraz çantalar bahsedildiği üzere her zevke ve renge uygun olarak tercih edilebilir geniş bir seçenek listesine sahiptir. Erkek kullanıcıların yapması gereken tek şey Deri Kabusu online veya fiziksel mağazalarına bir göz atmak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR