ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Bileklik

Bileklik kadınların günlük hayatta en sık kullandığı aksesuardır. Binlerce farklı seçeneği ve modeli olan bileklikler zarif ve şık görünümleri ile kadınların bileklerini doldurmaktadır. Bir kadın tek seferde bir çok bilekliği takabilir. Farklı tarzların kombinasyonu ile aynı anda takılan bileklikler dikkat çekici ve zarif görünümlere sahip olmaktadır.

Bileklik Modelleri

Bileklik modelleri oldukça fazladır. Kelepçe en sık kullanılan kadın bileklik modellerinden biridir. Bunun yanı sıra zarif ince detaylı ve dikkat çekici bileklik modelleri kadınların gece elbisesi ile kombin ettiği bileklik modelleridir. Bu yüzden kadın bileklik modelleri satın alırken kafanız karışabilir. Web sitemizde bulunan kadın bileklik modelleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Bileklik Fiyatları

Bileklik fiyatları modelden modele değişiklik göstermektedir. Ucuz bilelik modelleri olduğu gibi pahalı bileklik modelleri de bulunmaktadır. Pahalı bileklik modelleri genellikle altın ya da gümüşten üretilir. Eğer siz ucuz bileklik fiyatları arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. En ucuz kadın bileklik fiyatları Deri Kabusu.com’da!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR