ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Tesettür Bone Modelleri ve Fiyatları

Tesettür kombinin önemli parçalarından biri olan bone şal ve eşarbın altına bağlanarak sabit kalmasını sağlamaktadır. Farklı renk ve modellerde üretilen boneler tesettür giyim alanında kadınlara büyük kolaylık sağlamaktadır.

Şal ve eşarbın başınızdan kaymasını önlemek için kullanabileceğiniz en kolay yöntem bonedir. Muhafazakar giyimde pratik bir ürün olan bone bir çok farklı çeşitle sizlere sunulmaktadır. Kadın tesettür bone modelleri zaman içerisinde geliştirilmiş ve bone şal olarak da kullanılmaya başlamıştır. Tek başına şal gibi kullanılabilen bone modelleri iç göstermeyen kumaşı ile oldukça pratik ve kolay bir kullanıma sahiptir. Bu tarz bone şallar 4 mevsim kullanıma uygundur. Genellikle tesettür bone siyah olarak tercih edilir ve beyaz ve krem gibi farklı renklerde dek kullanımı yaygındır.

Tesettür Bone Şal Modelleri

Tesettür bone şal modelleri fiyonklu, fırfırlı ve Sandy Hint Sarma gibi farklı modellerle sizlere sunulmaktadır. Tesettür bone şal modelleri farklı uzunluklarda da üretilebilmektedir. Örneğin omuz hizasında ya da boynu tamamen kapatacak uzunlukta tesettür bona şal modelleri mevcuttur. Sizler de buradan bone modelleri seçebilir ve ister kendinize ister bir yakınınıza hediye olarak alabilirsiniz.

Bone Kombinleri

Bone kombinleri yaparken genellikle kış aylarında kullanılan kombinler ortaya çıkmaktadır. Boğazlı kazak gibi boynu kapatan giysilerin üzerinde oldukça şık duran bone kombinleri sade bir kıyafet bile giymiş olsanız sizi şık bir görünüme kavuşturacaktır.

Tesettür Bone Fiyatları

Tesettür bone fiyatları bone modeline bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca bonenin üretildiği kumaş da tesettür bone fiyatları üzerinde etkilidir. Eğer uygun fiyatlı tesettür bone arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Deri Kabusu.com’un avantajlı fiyatlarından faydalanarak ucuz bone modelleri satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR