ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Erkek

Erkek giyim ve aksesuar ürünleri gün geçtikçe çeşitlenen ve sürekli yeni tarzlar oluşturulan bir kategoridir. Gerek iç giyim ve dış giyim ve aksesuarlar (cüzdan, kemer, kartlık, parfüm, ayakkabı) olmak üzere bu alan içinde bulunan her ürün erkek giyim ürünlerini oluşturur. Deri Kabusu’nda farklı tarzlara ve beğenilere özel sürekli yenilenen erkek giyim ve aksesuar ürünleri kreasyonu vardır.

Erkek kıyafetleri yanı sıra özellikle erkeklerin günlük hayatta en çok kullandığı aksesuarlar erkek kategorisi altında toplanmaktadır. Erkek çantası, kemer, aksesuarlar, cüzdan ve kartlık, parfüm, ayakkbı olmak üzere erkek kategorisi oldukça çeşitli ve tarz ürünleri içermektedir. Özellikle erkek kategorisinde en çok beğeni toplayan ürünler kemer ve çantalardır.

Erkek kemerleri özellikle ayakkabı ile uyum sağlaması gereken erkeğin günlük yaşamda kolay hareket etmesini ve pantolonunun düzgün durmasını sağlayan klas ürünlerden biridir. Bu yüzden erkek kemerleri günlük ve davet konseptlerini tamamlayan en önemli erkek aksesuarlarından biridir diyebiliriz. Erkek kemer ölçüleri ve bedenleri birbirinden farklıdır. Farklı boyutlarda ve tarzlarda bulunan modern erkek kemerleri Deri Kabusu’nda farklı şekillerde karşınıza çıkmaktadır.

Web sitemizde erkek kemer ve cüzdan seti oluşturarak en güzel tarza sahip olabilirsiniz.

Erkek giyimini tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri de çantadır. Özellikle son yıllarda dikkat çeken erkek omuz çantaları ve çarpraz askılı çantalar erkeklerin günlük yaşantısını oldukça kolaylaştıran ürünlerdir. Telefon, cüzdan, kartlık, araba anahtarı gibi bütün aksesuarları tek bir arada toplayan ve erkek giyiminin en önemli tamamlayıcısı olan çanta çeşitlerini web sitemizden bulabilirsiniz. Erkek omuz çantası, erkek küçük çanta, erkek çanta postacı modelleri en çok beğenilen ve alınan çanta modelleri arasında yer almaktadır.

Erkek kategorimizi inceleyerek ihtiyacınız olan erkek aksesuar seti ürünleri indirimli ve avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR