ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Erkek Kartlık

Günümüzde kredi veya banka kartları kullanımları oldukça çok artmıştır. Neredeyse kimse nakit para taşımamakta. Bu yüzden eskiden olduğu gibi çoğu kişi nakit para cepleri olan büyük cüzdanları yanlarında taşımak istemektedirler. Bunun yerine daha ince pratik ve kullanışlı olan sadece kartların konulabildiği kartlıklar tercih edilmeye başlanmıştır.

Bu kartlık klasik cüzdanlar gibi ceplerde kaba bir görüntü oluşturmadan daha az yer kaplayarak taşınabilmektedir. Kartlıklar ayrıca klasik tasarımlı olan cüzdanlarında olduğu gibi bir kartı bulmak için uğraştırmadan bulma imkanı da vermektedir. Şıklık her aksesuar ve eşyada önemli olduğu gibi kartlıklarda da bu oldukça önemlidir. Kullanıcıların bu ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla geniş bir ürün yelpazesi olan Deri Kabusu kartlık konusunda da hizmet vermektedir. Kaliteli, şık ve farklı tasarımlı olan kartlıkları almak için kullanıcılar sıklıkla Deri Kabusu web sitesini veya mağazalarını ziyaret etmektedir.

Erkek Kartlık Modelleri

Erkek kartlıklar öncellikle cüzdanlarda olduğu gibi yapıldığı malzemeye göre farklılıklar göstermektedir.

  • Bu yapı malzemeler erkek aksesuarı olan kemer ve cüzdanda da oldukça kullanılan deridir. Deri olan kartlıklar oldukça şık olmaktadırlar. Fazla yer  kaplamayan bu kartlılar öncellikle diğer aksesuarlarla iyi bir uyum yakalamalıdırlar. Bu yüzden deri olan kartlıkların tercih edilmesi oldukça mantıklı ve iyi olacaktır.

Erkek kartlık modellerinde kullanılan hakiki derinin yanında suni deri kullanımı oldukça sık karşılaşılan bir olaydır. Daha ucuz deri kartlıklar hakiki deri olan kartlıklardan daha fazla tercih edilmektedir. Suni deri tercih edilmesinde ayrıca kullanımında hakiki deride olduğu kadar dikkat edilmesi geren noktaların az olması göstermek mümkün.

Deri olan kartlıklar suni veya hakiki olmasının bir önemi yok geniş bir renk ve tasarım seçenek listesine sahiptir.

  • Deri dışında kullanılan materyaller içine daha sert kullanılan maddelere üzerine örtülen kumaşlardan oluşmaktadır. Bu kumaşlar farklı renk ve desenlere daha kolay sahip olmaktadır.

Kullanışlı olan bu kartlıklar deriler gibi özel bakımlar veya özenli kullanımlar istemez. Bunun yanında ayrıca deri kartlıklardan farklı olarak daha özgün ve farklı olan modellerini bulmak mümkün.

  • Kartlıklarda çeşitlilik ekleyen bir diğer unsur da bu kartlıklarda mekanizma olup olmamasıdır. Mekanizmalı olan katıklar alttan bir küçük kol ile kartların yukarı çıkması sağlanmaktadır. Bu mekanizmalar ile kartların çıkması daha kolay ve pratik bir hal almaktadır.

Mekanizmalı olmayan kartlıklar daha az pratik olsalar da az bölmeleri olduğundan ve bu açık ağızlı  olmaları ile bu dezavantajlarını görmezden gelinmesini sebep olmaktadır.

Kartlıklar diğer cüzdanlar farklı olarak daha fazla kart bölmesine sahip olmaktadır. İstediği kadar çok kart koyulabilmektedir. Kartlıklar erkekler için artık vazgeçilmez bir eşya olmuştur şık, gösterişli veya gösterişsiz olan modelleri de var olduğundan herkesin kullanımına uygun olan modelli bulmak mümkün.

Erkek Karlıklar Seçilirken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Erkekler için kullanışlı olan ve şık olan kartlığı seçmek önemlidir. Bu yüzden seçim konusunda da oldukça dikkat edilmesi konu ortaya çıkmaktadır. Bu noktaları şu şekilde sıralamak mümkün:

  • İlk dikkat edilmesi gereken konu kartlıkların markaları ve alındığı yer. Bunun için zevkli ve şık karlıkları kolaylıkla bulmak için Deri Kabusu web sitesini veya mağazasını ziyaret etmek yeterli olacaktır.
  • İkinci olan nokta ise seçilen kartlığın kullanıcının zevkine uygun olması ve ihtiyacına cevap verebilmesidir. Bu konuda kişinin gönül rahatlığı ile kullanabilmesi için bu konuda düşünmek gerekmektedir.
  • Kartlıklar seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken kişinin ihtiyacı kadar bölmeli olması da sayılabilir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR