₺50,00 KDV Dahil
₺67,50 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil
₺67,50 KDV Dahil

Kemer

Bir erkeğin yegane aksesuarı kemerdir. Her erkeğin dolabında en az 2 adet kemeri bulunmaktadır. Erkek kemer çeşitleri günümüzde oldukça çeşitlidir ve farklı tarzda kemer modelleri bulunmaktadır. Deri erkek kemeri, Vinlex erkek kemeri günümüzde en çok kullanılan erkek kemer modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle deri erkek kemer modelleri bir çok kombine uyum sağladığı için her erkeğin dolabında bulunan bir üründür.

Erkek keme ürünleri her erkeğin kıyafetini ve kombinini tamamlayıcı nitelikte bir üründür. Özellikle ayakkabı ve kemer kombini yapacak olan erkekler bu uyuma oldukça dikkat etmektedir. Dış görünüşe önem gösteren beylerin tercihi olan ayakkabı kemer uyumu ya da kemer cüzdan uyumu oldukça şık bir görünümü sizlere yansıtmaktadır.

Erkek kemeri oldukça işlevsel bir üründür. Bunun yanı sıra erkek şıklığının en önemli göstergesidir. Eğer pantolonunuzun bedeninizde düzgün ve fit bir şekilde görünmesini istiyorsanız tek yapmanız gereken uyumlu bir kemer satın almaktır.

Erkek kemer modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her zevke tarza hitap eden erkek kemer çeşitleri Deri Kabusu’nda sizlere sunulmaktadır. En şık beylerin adresi olan Deri Kabusu sizlere oldukça fazla seçenek sunmaktadır.

Erkek kemer fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine ve dayanıklılığına göre değişiklik göstermektedir. Erkek deri kemer fiyatları da buna bağlı olarak farklılaşmaktadır. Fakat sizler de uygun fiyatlı deri erkek kemeri satın almak istiyorsanız dayanıklı ve en ucuz erkek kemeri modellerinin bulunduğu web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Kadınlar için sunulan ürün çeşitliliğinin bir diğer yansımasını da erkek kategorisinde bulabilirsiniz. O zaman Deri Kabusu’nun erkek ürün kategorisi ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Not: Erkek kemer beden ölçüleri tablosunu içeriği eklerken en alta ekleyiniz!!!