ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

EŞARP

Eşarp tesettür giyimin en önemli parçasıdır. Başörtüsü olarak da bilinen eşarp en gösterişli tesettür giyim parçasıdır. Eşarp olmadan tesettür giyim olmaz ve bu yüzden tesettür kombinin en önemli parçası eşarptır. Zamansız bir aksesuar olan eşarp modelleri oldukça fazladır. Düz, desenli, dijital baskılı, twill, ipek ve daha bir çok modeli ile eşarplar kullanıcılarını memnun etmeye devam etmektedir.

Eşarp Bağlama Modelleri

Eşarp bağlama modelleri oldukça çeşitlidir. Alacağınız eşarbın kumaşına ve yapısına bağlı olarak farklı şekillerde eşarbınızı bağlayabilirsiniz. Eşarp bağlamak için kullanacağınız eşarp aksesuarları ile de farklı görünümler oluşturabilir ve tesettür giyimin en modern parçası haline gelebilirsiniz. Eşarp bağlama yöntemlerini kullanarak eşarbınızı daha kolay bağlayabilir ve gün içinde bozulmayan bir bağlama stili oluşturabilirsiniz.

Eşarp bağlarken yüz hatlarınıza uygun modelleri tercih edin ve yüzünüzü ön plana çıkararak daha güzel bir görüntü oluşturun. Örneğin eğer uzun ve ince yüz hatlarına sahipseniz eşarbı bağlarken alın kısmını üçgen şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra yüzünün yuvarlak ve dolgun hatlara sahip ise eşarbı şal bağlar gibi bağlayarak tarz bir görünüm elde edebilirsiniz.

En kaliteli eşarp modelleri en uygun eşarp fiyatları ile sizlerle. Web sitemizi inceleyin ve ünlü markaların en kaliteli eşarp modellerini en uygun fiyata satın alın.

 

Birbirinden farklı tarz ve desene sahip eşarp modelleri

Eşarplar hem tesettür giyimde hem de çanta, bilek ve boyun aksesuları olarak kullanılmaktadır. Lakin eşarp denildiği zaman öncelikle tesettür giyim gelmektedir. Tesettür giyim için birbirinden farklı tarz ve desene sahip eşarp modelleri üretildiğini göreceksiniz. Örneğin soft görünümleri ile tarz bir görünüme sahip olan krep eşarp modelleri günlük kullanımda oldukça popülerdir. Bunun yanı sıra tafta eşarplar duruşu ve yapısı itibari ile sert ve dayanıklı bir kumaştır. Bu yüzden tok bir eşarp modelidir ve günlük kombinde kolaylıkla kullanılır. Eğer kaymayan bir eşarp modeli arıyorsanız tercihinizi tafta eşarptan yana kullanabilirsiniz.

Ek olarak ipek eşarp modelleri rahatlık ve yumuşak dokuyu seven kadınların vazgeçilmez eşarp çeşitleri arasında yer almaktadır. İpek eşarplar terletmeyen dokusu ile yaz aylarında ve kış aylarında da rahatlıkla kullanılabilmektedir.  

Bunun yanı sıra iş hayatında en sık kullanılan twill eşarp modelleri de oldukça şık ve estetik bir görünüme sahiptir. Twill eşarplar rahattır ve esnektir bu yüzden uzun saatler başınızda kalan eşarplar size ağırlık yapmaz ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Eşarp Modelleri ve Fiyatları

Eşarp modelleri ve fiyatları oldukça çeşitlidir. Çünkü eşarbın kumaşına, desenine ve işçiliğine bağlı olarak eşarp fiyatları değişkenlik göstermektedir. Örneğin Armine Eşarp Fiyatları ile Levidor Eşarp fiyatları birbirinden farklıdır. Ya da pamuklu eşarp fiyatları ile şifon eşarp fiyatları birbirinden farklı olmaktadır. Burada belirleyici nokta üretici firma ve kullanılan malzemenin kalitesidir. Eğer uzun ömürlü ve kaliteli eşarp modelleri satın almak istiyorsanız kesinlikle Derikabusu.com tercih etmelisiniz.

Eşarp modelleri tesettür hayat tarzını benimseyen kadınlar için vazgeçilmez ürünlerdir. Bu yüzden her zevke ve her tarza uygun eşarp modelleri web sitemizde bulunmaktadır. Farklı markaların ünlü modelleri ve yepyeni seriler ile ürünlerimiz sürekli güncellenmektedir.

Web sitemizde karaca eşarp, aker eşarp, ipek eşarp, vissona eşarp, levidor eşarp ve daha bir çok modeli bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı ucuz eşarp modelleri için tek yapmanız gereken web sitemizi incelemek ve avantajlı fiyat fırsatlarından yararlanarak satın almaktadır.

En kaliteli eşarp modelleri en uygun fiyatlar ile en kolay Derikabusu.com’dan alınır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR