ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Hazır şal

Şal modelleri arasında modası hiç geçmeyen tak- çık hazır şal modelleri eşsiz görünümü ile tesettür kombinin en etkileyici parçası olmakta. Hazır şal her kombine uyum sağlayabilecek nitelikte bir üründür. Her rengi farklı kombinler için üretilmektedir.  Hazır şallar kullanımı oldukça kolay ve pratik bir üründür. Penye şal modelleri gibi rahat bir kullanıma sahiptir. Hızlıca evden çıkmanız gerekir ise hazır şal modelleri sizler için kurtarıcı niteliktedir.

Pamuklu ve esnek bir şal modelidir ve yazın terletmez kışın üşütmez bir niteliğe sahiptir. Üzerine uygulanabilecek farklı desenler ile birlikte farklı kombinlere uyum sağlamasının yanı sıra modern görüntüsü ile de dikkatleri üzerine çeker.  Genellikle kot kombinler ile uyum içerisinde kullanılır. Bunun yanı sıra hazır şallar hem günlük kombine hem de abiye kombine uyum sağlayabilir.

Sizler de hazır şal modeli satın almak istiyorsanız tek yapmanız gereken sayfamızı incelemek ve indirimli şal modelleri arasından kendinize en uygun tarzı tercih etmektir. Modern hazır şal modelleri ile şık bir görünüme kavuşun.

Hazır Şal Modelleri

Hazır şal modelleri pratik şal modelleri içerisinde yer alan oldukça kullanışlı ve tarz bir şal çeşididir. Hazır şallar desenli, düz, sade ya da oldukça renkli olabilmektedir. Genellikle siyah renk tercih edilen hazır şallar farklı renkler ile de üretilmektedir. Hazır şallar gündelik hayatta oldukça pratiktir. İster iş kıyafetinizin üzerine isterseniz de günlük spor kombininizin üzerine takabileceğiniz hazır pratik şal modelleri mevcuttur.

Hazır şal nasıl takılır?

Hazır şal takmak oldukça kolaydır. Hazır şallar bone gerektirmez. Bunun için öncellikle saçınızı topuz yapınız. Hazır şal takmanın en kolay yolu hazır bone şalları kafanızın arkasından doğru geçirmektedir.  Yani ense kısmından hazır şal geçirilerek topuz bone şalın içine alınır ve kolay bir şekilde saniyeler içinde takılır. İşte hazır şal takmak bu kadar kolaydır.

Hazır Şal Fiyatları

Hazır şal fiyatları kullanılan kumaşın kalitesine ve ürün tasarımına bağlı olarak değişmektedir. Eğer uygun fiyatlı kaliteli hazır bone şal arıyorsanız Derikabusu sizin için doğru adrestir.  Çünkü web sitemizde hem dayanıklı hem de modern tasarımları ile tesettür kombinine uyum sağlayacak bir çok hazır şal modeli mevcuttur. Hazır şal fiyatları ve bone şal fiyatları için tek yapmanız gereken sayfamızı incelemektir. Ucuz hazır şal fiyatları için hemen tıklayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR