₺60,00 KDV Dahil
₺89,99 KDV Dahil

Kadın Kol çantası

Kol çantası kadınların en çok tercih ettiği çanta modelleri arasında yer alır. Bunun sebebi hem kullanışlı hem de zarif bir görünüme sahip olmalarıdır. Kadın kol çantası modelleri genellikle büyük ölçekli çantalardır ve içine bir çok eşyanızı kolaylıkla koyabilirsiniz.

Farklı tarz ve stillerde üretilebilen kadın kol çantaları; fermuarlı, fermuarsız, tokalı ya da cırt cırtılı modelleri ile dikkat çekmektedir. Günlük hayatta en çok kullanılan kol çantası; siyah kadın kol çantası olarak karşımıza çıkar. Çünkü her kombin ile kolaylıkla uyum sağlayabilen bir çanta modelidir.

Kol çantalarının en önemli özelliği ise yanında küçük bir cüzdan ile satılmalarıdır. Genellikle bütün kadın kol çantası modelleri küçük bir cüzdan ile satılır ve cüzdan bir askı aparatı ile çantanın dışına eklenir. Siz isterseniz bu cüzdanı çantanın içine koyabilir isterseniz de aksesuar olarak çantanın dışında kullanabilirsiniz.

Kadın kol çantası modelleri arasında en sık kullanılan model ise deri kadın kol çantası modelidir. Çünkü deri kadın kol çantası çok kullanışlıdır ve hem gündüz hem de akşam kullanıma uygundur. Kadın kol çantası omuz çantası olarak da bilinir ve ikisi de aynı işleve sahiptir. Büyük kadın kol çantası modelleri ve küçük kadın kol çantası modelleri kolaylıkla bulunabilir.

Kadın Kol Çantası Fiyatları

Kadın kol çantası fiyatları markadan markaya ve modelden modele değişiklik göstermektedir. Web sitemizde indirimli ve kampanyalı kadın kol çantası modellerini keşfedebilirsiniz. Deri Kabusu.com’da bulabileceğiniz binlerce kadın kol çantası modeli bulunmaktadır. Kadife kol çantası, deri kol çantası, süet kolçantası ve daha bir çok seçeneği ile istediğiniz modeli bütçenize uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Eğer sizde ucuz kadın kol çantası arıyor iseniz doğru yerdesiniz demektir. Kaliteli kol çantalarını uygun fiyatlara satın almak istemez misiniz? O zaman doğru yerdesiniz demektir. Hemen web sitemizi inceleyin ve avantajlı fiyatları yakalayın.