ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Kol Çantası

Kadınların yıllardır kullandığı ve günümüzde de oldukça sık kullanılan kol çantaları kadınları en çok tercih ettiği çanta modellerindendir. Kol çantaları olabildiğince farklı kullanım alanları vardır. Bu kullanım alanları genellikle çantanın boyutuna göre şekillenmektedir.

Kadın kol çantaları sahip oldukları modeller sayesinde hem günlük kullanıma hem de resmi veya şık olunması gereken yerlerde kullanımı oldukça kolaydır. Az bölmeli ve küçük kol çanta modelleri resmi ortamlar için uygunken daha büyük olan modeller günlük kullanıma veya gün içinde yaptığı aktivite ve işte dolayı fazla eşya taşıması gerektiğinde kullanıma uygundur.

Kol çantaları kadınların hayatında oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Deri Kabusu ise kadınların kendilerine uygun olan çantaları bulmak için geniş bir yelpazede ürün hizmeti sunmaktadır.

Kadın Kol Çantası Modelleri

Kadın kol çantası modelleri oldukça fazladır. Bu modelleri temel olarak ayırmak mümkündür ve bunu şöyle yapmak mümkün:

  • Kapaklı kol çanta modelleri küçük ve daha zarif durmalarından dolayı kadın kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Kapaklarının kapanması için genellikle basit bir mekanizmaya sahip olan bu modeller renk olarak da oldukça geniş bir seçim listesi imkanı sunmaktadır.

Kapaklı kol çantalarından çok bölmeler genellikle yoktur. Tek ve geniş bir cepli veya iki cepli olan modelleri çoğunluktadır. Kol kısımları uzun veya kısa olabilmektedir. Genellikle uzun olan modellerin kol kısımları farklı materyallerden yapılabilmektedir.

  • Fermuarlı olan modeller hem uzun hem de kısa kol uzunluğuna sahip olan çantalarda çok kullanılmaktadır. Fermuarlı olan çantaların kullanımları daha kolay ve güvenli olabilmektedir. Çünkü mekanizmalı olan kapaklı modellerin ağızlarını açma daha kolay olabilmektedir.

Fermuarlı olan kadın kol çantaları büyüklükleri farklılıklar gösterebilmektedir. Ama uzun kol için tercih edilen çanta boyutu genellikle kısa olan modellerden daha küçük olmaktadırlar.

  • Çantaların işlevlerinden ötürü en çok önem verilen konu normal olacağı üzere boyutudur. Kol çantalarında boyut o çantanın kullanım alanı konusunda kişiye bilgi vermektedir.

Geniş olan kol çantaları iki kesim tarafından oldukça çok tercih edilmektedir. Birincisi çocuklu anneler çocuklar için çantalar olsalar da her zaman kendi çantalarına koymaları gereken pek çok şey vardır. Bir diğer kesim ise gün içinde fazla eşyaya ihtiyaç duyan kadınlardır. Ekstra telefonlar bile geniş bir çantaya sahip olmak için gerekli sebebi kullanıcıya vermektedir.

Daha küçük olan modeller daha resmi ortamlarda işlevinden çok şıklığına dikkat edildiğinde kullanılmaktadır. Geniş olan modellere göre daha zarif ve güzel duran modeller pek çok farklı tasarım sahiptir. Bu yüzden kadın kullanıcı gittiği ortamın konseptine göre uygun olan çantayı kolaylıkla bulabilir.

  • Postacı çanta olarak isimlendirilen genellikle büyük ve omza çapraz takılarak kullanılan çantalar da tercih listelerinde yer almaktadır. Bu model çantalar boyut olarak farklılıklar gösterebilmektedir.
  • Hasır kol çantaları yaz aylarının vazgeçilmez modellerindendir. Genellikle yazın plajda kullanılan bu çantalar boyut olarak epey büyük olabilmektedirler. Bu çantalar su ile temasında diğer kumaş olan çanta modellerinin aksine koku veya ıslaklık yapmaz. Bu çanta modellerinin farklı renklerini bulmak mümkün.
  • Bez çanta olarak bilinen çantalar daha hafif olduklarından basit bir taşıma için ideal olabilmektedir. Bu çantalar farklı renklere sahip olduklarından kişinin kendi zevkine uygun olanı bulması hiç de zor olmamaktadır.

Yukarıda sayılan modellerin kalitesi oldukça önemlidir. Kadınların kendilerine uygun ve şık olan çantaları almak için yapmaları gereken tek şey Deri Kabusu web sitesi ya da mağazalarına uğramak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR