ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Portföy çanta

Portföy çanta genellikle özel davetlerde ve etkinliklerde kullanılan bir çanta çeşididir. Küçük ölçekli çantalardır ve cüzdan çanta olarak da bilinir. Ayrıca clutch çanta modelleri olarak da karşımıza çıkan portföy çantalar şık görünümü ile özel davetlerin en dikkat çekici aksesuarı olmaktadır.

Abiye elbiselerin yanında tercih edilen abiye portföy çanta modelleri genellikle simli ya deri görünümü ile etkileyici bir aksesuardır. Bunun yanı sıra askılı ya da askısız olabilen bu portföy çantalar kullanıcılar için oldukça kullanışlı çantalardır. Etkinliklere giderken yanınızda bir miktar para, ruj ve telefon gibi önemli eşyalarınızı taşıyabileceğiniz bu modeller uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır.

Portföy Çanta Fiyatları

Portföy çanta fiyatları modelden modele ve markadan markaya değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra portföy çanta üretiminde kullanılan malzeme de çantanın fiyatı üzerinde etkilidir.

Tasarımları ile dikkat çeken portföy çanta modelleri  her sezon yeni modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan bu çantalar düz ve desenli modellere sahip olabiliyor. Portföye çantalar elbiseler ve günlük kıyafetler ile bile kombin edilebilir.  

Oldukça ergonomik ve hafif bir çanta olduğu için de kullanımı sürekli revaçtadır. Sizler de cüzdan çanta modellerinin şıklığı ile dikkat çekmek istiyorsanız kesinlikle bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Siyah portföy çanta her kıyafet ile uyum sağlayabileceği gibi kurtarıcı bir üründür. Bunun yanı sıra askılı portföy çantalar da kullanışlı olması sebebi ile oldukça rahattır. Sizler de Deri Kabusu.com’un avantajlı portföy çantası fiyatları ile şık olabilir ve kombininizi tamamlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR