ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

İthal şal

Şal modelleri arasında modası hiç geçmeyen son yılların en popüler şalı ithal şal modelleri eşsiz görünümü ile tesettür kombinin en etkileyici parçası olmakta. İthal şal her kombine uyum sağlayabilecek nitelikte bir üründür. Genellikle siyah ve beyaz olarak tercih edilse de canlı ve eşsiz farklı renkleri de mevcuttur. Pamuklu bir şal modelidir ve yazın terletmez kışın üşütmez bir niteliğe sahiptir.

İthal Şal Modelleri

İthal şal modelleri hem günlük kombine hem de abiye kombine uyum sağlayabilir. Yani ithal şalları gündüz işe giderken kullanabileceğiniz gibi özel bir davete giderken de kullanabilirsiniz. Oldukça hafif olan bu ithal şallar fileli şal modelleri arasında yer almaktadır. File tasarımı ile sürekli hava aldırır ve terleme yapmaz. Bu yüzden ithal şal modelleri hazır şal modelleri gibi oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. 

Ayrıca ithal şallar oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü bir şal modelidir. Oldukça yumuşaktır ve başınızda ağırlık yapmaz.  İthal şallar abiye üzerinde kullanıldığı zaman harika bir kombin oluşmaktadır.

İthal Şal Fiyatları

İthal şal fiyatları kullanılan kumaşın özelliğine ve şalın modeline bağlı olarak değişmetkedir. Eğer siz uygun fiyatlı ucuz ithal şal satın almak isterseniz derikabusu sizin için doğru adrestir. En ucuz ithal şal fiaytları ile sizlere hizmet veriyoruz. 

Sizler de ithal şal modelleri satın almak istiyorsanız tek yapmanız gereken sayfamızı incelemek ve indirimli şal modelleri arasından kendinize en uygun tarzı tercih etmektir. Modern ithal şal modelleri ile şık bir görünüme kavuşun. Uygun fiyatlı ithal şal arıyorsanız hemen sayfamızı inceleyin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR