₺310,00 KDV Dahil
₺360,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺100,00 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
₺170,00 KDV Dahil
₺205,50 KDV Dahil
₺340,00 KDV Dahil
₺390,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo

Kadın sırt çantası

Kadın sırt çantası genellikle günlük kullanımda kolaylık sağlamak amacı ile ve daha çok eşya taşımak amacı ile kullanılan oldukça kullanışlı bir çanta modelidir. iki kayış askı ile vücudun arkasında taşınan sağlam bir çantadır. Seyahat için kullanılan büyük sırt çantaları, kamp çantaları ya da okul çantaları gibi farklı modelleri mevcuttur.

Genellikle okul çantası olarak sıklıkla tercih edilen bu model eşyalarınızı güvenle ve sizi yormadan taşımanızı sağlar.

Kadın sırt çantası modelleri son yıllarda çok büyük ilgi görmektedir. Bunun en önemli sebebi yanımızda çok eşya taşımak zorunda olduğumuz dönemlerde kurtarıcı niteliğinde olmasıdır. Bazen sırt çantaları laptop çantası olarak bile kullanılabilmektedir. Bu yüzden de kadın sırt çantası modelleri her zaman popülerliğini korumaktadır.

Kadın sırt çantası yazlık kadın sırt çantası ve kışlık kadın sırt çantası olarak ayrılabilir. Çünkü kışın özellikle su geçirmeyen sırt çantaları sıklıkla kullanılmaktadır. Günlük sırt çantası modelleri için kış aylarında su geçirmeyen sırt çantası modelleri revaşta olmaktadır.

Yazın ise örneğin plaja gitmek istediğiniz zaman geniş iç hacmi sayesinde bütün plaj ve deniz malzemelerini içine toplayabilmektedir. Sizler de bu sayede bütün eşyalarınızı sırt çantası ile kolaylıkla taşıyabiliyorsunuz.

Kadın sırt çantası modelleri ayarlanabilir özelliktedir. Bu çantaların kol boyunu ayarlayabilir ve sırtınıza uygun şekilde ölçülendirebilirsiniz.

Kadın Sırt Çantası Fiyatları

Kadın sırt çantası fiyatları modelden modele değişiklik göstermektedir. Örneğin uygun  fiyatlı kadın sırt çantası arıyor iseniz kesinlikle Deri Kabusu.com tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra su geçirmez kadın sırt çantası çeşitleri size her aktivitede yardımcı olabilecek niteliktedir. En ucuz su geçirmez kadın sırt çantası fiyatları burada sizleri bekliyor.

Ek olarak siyah kadın sırt çantası ve beyaz kadın sırt çantası gibi her kombine uyum sağlayabilecek renk ve çeşitteki ürünler de web sitemizde sizin beğeninizi bekliyor. Web sitemizden en beğendiğiniz sırt çantası modellerini güvenle satın alabilirsiniz.